Nemzeti Diákverseny sorozat Gó Országos Döntő Hejőkeresztúr
2019. március 09.
Támogatta az Emberi Erőforrások Minisztériuma az NTP-TMV-18-0108 számú pályázat keretei között.
Lány 1. korcsoport
Meszesán Noémi - aranyérem
Német Luca - ezüstérem
Jagri Kamilla- bronzérem
Fiú 1. korcsoport
Regős Hunor- aranyérem
Kis-Gadó Csaba - ezüstérem
Joó Leó- bronzérem
Lány 2. korcsoport
Honti Hella - aranyérem
Fiú 2. korcsoport
Maczó Anakin - aranyérem
Nagy Bence - ezüstérem
Lány 3. korcsoport
Simon Zsófia - aranyérem
Zagon Hanna - ezüstérem
Kovács Kitti - bronzérem
Fiú 3. korcsoport
Balogh Tamás - aranyérem
Joó Sándor - ezüstérem
Illés Szabolcs - bronzérem
Fiú 4. korcsoport
Simon Péter - aranyérem
Kovács Bence - ezüstérem
Fiú 5. korcsoport
Köllner Barnabás - aranyérem
Lány 6. korcsoport
Köllner Dóra - aranyérem
Fiú 6. korcsoport
Goschler Levente - aranyérem
Gratulálunk a versenyzőknek!
Támogatta az Emberi Erőforrások Minisztériuma az NTP-TMV-18-0108 számú pályázat keretei között.
Lány 1. korcsoport
Meszesán Noémi - aranyérem
Német Luca - ezüstérem
Jagri Kamilla- bronzérem
Fiú 1. korcsoport
Regős Hunor- aranyérem
Kis-Gadó Csaba - ezüstérem
Joó Leó- bronzérem
Lány 2. korcsoport
Honti Hella - aranyérem
Fiú 2. korcsoport
Maczó Anakin - aranyérem
Nagy Bence - ezüstérem
Lány 3. korcsoport
Simon Zsófia - aranyérem
Zagon Hanna - ezüstérem
Kovács Kitti - bronzérem
Fiú 3. korcsoport
Balogh Tamás - aranyérem
Joó Sándor - ezüstérem
Illés Szabolcs - bronzérem
Fiú 4. korcsoport
Simon Péter - aranyérem
Kovács Bence - ezüstérem
Fiú 5. korcsoport
Köllner Barnabás - aranyérem
Lány 6. korcsoport
Köllner Dóra - aranyérem
Fiú 6. korcsoport
Goschler Levente - aranyérem
Gratulálunk a versenyzőknek!
Nemzeti Diákverseny sorozat Gomoku Regionális Kállósemjénben
2019. március 23.
Eredmények:
Lány 1. korcsoport
Gulyás Netta - aranyérem
Szabó Kornélia - ezüstérem
Fiú 1. korcsoport
Szabó Gábor - aranyérem
Lány 2. korcsoport
Meszesán Noémi - aranyérem
Bihari Boglárka - ezüstérem
Bíró Jázmin, Barabás Petra - bronzérem
Fiú 2. korcsoport
Andicsku Bence - aranyérem
Koncz György - ezüstérem
Papp Máté - bronzérem
Lány 3. korcsoport
Makkai Nóra, Vécsei Anna - aranyérem
Csizmadia Korina - ezüstérem
Vécsei Erika - bronzérem
Fiú 3. korcsoport
Pénzes Nándor - aranyérem
Német Luca - ezüstérem
Jagri Kamilla- bronzérem
Fiú 4. korcsoport
Bálint Gergő - aranyérem
Imre Márton - ezüstérem
Gratulálunk és mindenkit szeretettel várunk a 2019 április 13-i Országos Döntőn Kállósemjénben!
Eredmények:
Lány 1. korcsoport
Gulyás Netta - aranyérem
Szabó Kornélia - ezüstérem
Fiú 1. korcsoport
Szabó Gábor - aranyérem
Lány 2. korcsoport
Meszesán Noémi - aranyérem
Bihari Boglárka - ezüstérem
Bíró Jázmin, Barabás Petra - bronzérem
Fiú 2. korcsoport
Andicsku Bence - aranyérem
Koncz György - ezüstérem
Papp Máté - bronzérem
Lány 3. korcsoport
Makkai Nóra, Vécsei Anna - aranyérem
Csizmadia Korina - ezüstérem
Vécsei Erika - bronzérem
Fiú 3. korcsoport
Pénzes Nándor - aranyérem
Német Luca - ezüstérem
Jagri Kamilla- bronzérem
Fiú 4. korcsoport
Bálint Gergő - aranyérem
Imre Márton - ezüstérem
Gratulálunk és mindenkit szeretettel várunk a 2019 április 13-i Országos Döntőn Kállósemjénben!